Nejoblíbenější blog o jídle

NEJLEPŠÍ VŮBEC HNĚDÉ MÁSLOVÉ RÝŽE KRISPIE POTŘEBY

PROČ JSOU TOHLE NEJLEPŠÍ RÝŽOVÉ KRISPIE?

Určitě existuje několik důvodů, proč jsou ve skutečnosti mnohem lepší ve srovnání s typickými čtverečky Rice Krispie.HNĚDÉ MÁSLO. Oříškově chutné nahnědlé máslo zahrnuje hloubku směrem k chuti.
VÍCE másla. Máslo mu dodává sametově chutnou chuť
VÍCE marshmallows. Mnohem více marshmallows vytváří tyto rýže Krispy se zabývá křupavou a dobrou.

 

CO POTŘEBUJETE NA PŘÍPRAVU KRISPY POTŘEBŮ S HNĚDOU MÁSLOVOU RÝŽÍ?

10 hrnků Rice Krispies. Můžete snadno použít označení značky nebo dokonce běžné. Je to přesně 18 uncový balíček
1 hrnek másla.
2 10 uncových sáčků malých marshmallows. 

NEJLEPŠÍ VŮBEC HNĚDÉ MÁSLOVÉ RÝŽE KRISPIE POTŘEBY

MOHU POUŽÍVAT VELKÉ JET PUFFOVANÉ MARSHMALLOWS?

Vzhledem k tomu, že rozmrazují rychleji a také rovnoměrně, jsou Small marshmallow skutečně oblíbené. Pokud máte skutečně velké marshmallows, které můžete poté snadno zužitkovat, jednoduše zajistěte, abyste je při sníženém zahřátí rozmrazili postupně všechny.

 

JAK UDĚLÁM POCHUTINKY S HNĚDOU MÁSLOVOU RÝŽÍ KRISPIE

Abyste získali tyto chutné čtverečky marshmallow, budete muset začít vytvořením svého nahnědlého másla. Celou sadu Rice Krispies tvořím ve velkém hrnci. mnohem méně jídel. Získat. získat.

 

JAK VYRÁBIT HNĚDÉ MÁSLO

zredukujte 1 hrnek másla na kousky asi 1 polévkové lžíce. To umožňuje, aby se všechny rovnoměrně rozmrazovaly.
Připravte na středně nízkém míchání často a zahřívejte.
Máslo se jistě změní na zlatožlutou a poté začne pěnit.
Když je jeho vlastní pěna skutečně hustá, zjistíte, že máslo skutečně transformuje opálení. Vypněte teplo a okamžitě zahrňte své marshmallows

 

HNĚDÉ MÁSLO HOĎTE S MARSHMALLOWS

Zahrňte každý sáček vašich malých marshmallow směrem k pánvi. Vhoďte do teplé pánve. Marshmallows jistě začnou rozmrazovat a zároveň kynout. Když skutečně přeměňují hladkou směs ve vašich Rice Krispies.

 

MÍCHEJTE SPOLU

Zahrňte své Rice Krispies. Dávám přednost zahrnout padesát procent souboru do úplného počátečního, mix poté zahrnout pobyt.

Jednoduše promíchejte až do úplného spojení.

Pokud zjistíte, že másla, olej se ve skutečnosti rozděluje do určité míry, je to v pořádku! Při chladnutí na pánvi se to určitě všechno vstřebá.

 

VLOŽTE DO 9X13 PERGAMENTU VYLOŽENÉ PÁNEVY

Líbilo se mi využít pergamenové zprávy ke sběru pánví. Díky tomu je odstraňování i řezání extrémně jednoduché. Pokud se rozhodnete nepoužívat pergamenovou zprávu, můžete snadno použít nepřilnavý sprej nebo dokonce použít máslo na okrajích vaší pánve pro snadné odstranění.

 

ROZMAŽTE SI SVÉ RYŽOVÉ KRISPISOVÉ ČÁSTEČKY

Budete si přát stisknout vaše čtverce dolů, dokud jsou ve skutečnosti ještě útulné. To jim jistě pomůže udržet si formu a poskytne dobrou křupavou strukturu.

PROTIP: když zatlačíte na přední část vašich útulných rýžových krispie, často jsou skutečně lepkavé a zároveň si přejí zůstat na vaší dlani mnohem víc než na pánvi. Níže jsou skutečně některé návrhy

využijte svůj máslový obal, namazaný okraj dolů, stejně jako pokračujte ve vedení Rice Krispies.
Přímo dávám přednost namazání základů mých prstů máslem, stejně jako tlačení dolů spolu s nimi.

 

TLUSTÉ A Žvýkací Čtverečky MARSHMALLOW

Naznačuji, že náš tým jen stěží odolá útulné mazlavé oblasti kolem našeho domova. Útulný RKT však jistě padne všude a zanechá za sebou vaši dlaň rozhozenou slézovou lahodností. Pokud si nepřejete lepkavé dovolit všem z nich úžasné úplně.

Zmenšit přímo na čtverce. Tyto rýže Krispie jsou ve skutečnosti extrémně husté a křupavé (aleluja), takže můžete snadno vytvořit čtverce na menším okraji.